Support

Wij zijn 101Media.

WordPress specialisten uit Milheeze met de ambitie om elke dag vette dingen te maken

Sinds 2008 ontwikkelen we websites, webshops en webapps. Ons 7-koppig team van gemiddeld 25 is opgegroeid mét internet en heeft passie vóór internet.

Ons team

We zijn een combinatie van vormgevers en techneuten.
We maken mooie dingen die gemakkelijk werken.

Ties van den Berg
Design & Development
ties@101media.nl
Luuk van Lijssel
Design & Development
luuk@101media.nl
Casper van Osch
Grafisch vormgever
casper@101media.nl
Niels Jacobs
stagiair
niels@101media.nl
Stef Verstraten
Front-end developer
stef@101media.nl
Rick Manders
Eigenaar
rick@101media.nl

Blog

Btw-verhoging van 6% van naar 9%, hoe zit dat in mijn webshop?

Het zat er al even aan te komen, de BTW verhoging van 6 naar 9 procent. De regering heeft op Prinsjesdag het Belastingplan bekend gemaakt, waarin de verhoging van belasting toegevoegde waarde voor het lage tarief is opgenomen. Vanaf Nieuwjaar 2019 betalen we dus geen 6% meer...

Ons
werk

Trots!

We maken van elk WordPress-project iets unieks. Passend bij het bedrijf en met de technieken van vandaag. De veelzijdigheid van branches en wensen van opdrachtgevers zorgt elke keer voor nieuwe energie en nieuwe creaties.

Onze
klanten

Working with