Support

Wij zijn 101Media.

WordPress specialisten uit Milheeze met de ambitie om elke dag vette dingen te maken

Sinds 2008 ontwikkelen we websites, webshops en webapps. Ons 7-koppig team van gemiddeld 25 is opgegroeid mét internet en heeft passie vóór internet.

Ons team

We zijn een combinatie van vormgevers en techneuten.
We maken mooie dingen die gemakkelijk werken.

Stef Verstraten
Front-end developer
stef@101media.nl
Luuk van Lijssel
WordPress developer
luuk@101media.nl
Casper van Osch
Grafisch vormgever
casper@101media.nl
Rayco Haex
WordPress developer
rayco@101media.nl
Ties van den Berg
Design & Development
ties@101media.nl
Rick Manders
Projectmanager
rick@101media.nl

Blog

Kickstart in mijn carrière

Om de laatste puntjes op de i te zetten zocht ik een eindstage, ik kwam hierbij terecht bij 101Media. Niet alleen voor de lekkere koffie en de sfeer, maar vooral om mijn front- en backend skills aan te scherpen. Daarnaast kan ik ook nog eens mijn WordPress-vaardigheden enorm...

Ons
werk

Trots!

We maken van elk WordPress-project iets unieks. Passend bij het bedrijf en met de technieken van vandaag. De veelzijdigheid van branches en wensen van opdrachtgevers zorgt elke keer voor nieuwe energie en nieuwe creaties.

Onze
klanten

Working with