Support

Over ons

Wij zijn gevestigd aan de N270 in Deurne

101Media bestaat sinds 2008. Wij zijn gevestigd in Deurne aan de N270 (Venray ↔ Helmond). Kom gerust op bezoek om kennis te maken!

Met ruim 14 jaar ervaring hebben we genoeg digital experience. Een mooi aantal jaren ervaring maar zeker nog niet vastgeroest! Elke opdracht is voor ons een nieuwe uitdaging! We komen het best tot ons recht bij een technische toevoeging. Denk hierbij aan het importeren/exporteren van data, het koppelen met ERP of een ander automatiseringsstuk. We gaan voor een langdurige relatie, met onze eigen medewerkers, opdrachtgevers en leveranciers.

101Media pand

Ons Team

We zijn een combinatie van vormgevers en techneuten.

Stan Verberne
Stan Verberne
Front-end developer
stan@101media.nl
Rick van Gerwen
Rick van Gerwen
Front-end developer
rickvg@101media.nl
Luuk van Lijssel
Luuk van Lijssel
Magento developer
luuk@101media.nl
Stef Verstraten
Stef Verstraten
Front-end developer
stef@101media.nl
Bart van den Berkmortel
Bart van den Berkmortel
Front-end developer
bart@101media.nl
Casper van Osch
Casper van Osch
Digital Designer
casper@101media.nl
Team - Cas Martens
Cas Martens
Junior vormgever
cas@101media.nl
Team - Patrick Huizinga
Patrick Huizinga
Vue developer
patrick@101media.nl
Gijs Vermeulen
Gijs Vermeulen
Back-end developer
gijs@101media.nl
Rick Manders
Rick Manders
Projectmanager
rick@101media.nl
Koen Litjens
Junior front-end developer
koen@101media.nl
Kom jij ons team versterken?
Op dit moment hebben we 4 openstaande vacaturesBekijk vacatures

Official Partners

Sendcloud
Mollie
xCore
Feedback Company
Leadinfo - partnerbadge

Working together

Tandem
Spiegel
Ontmoetsjrd
denkFrank
Luuk Wiersema Visuals
Kuppens Fotografie
Gonect
Van der Hoff ICT
Twan van Hoof

Tools

VSCode
3CX
LastPass
Miro
Adobe XD
Asansa
Slack
Microsoft Teams
PHPStorm
GitLab
DigitalOcean
RunCloud
Flare
Forge
UpSource
Microsoft 365
Sentry
Lottie

Stack

Laravel
Magento 2
VueJS
WordPress
WooCommerce
Craft CMS
One Signal