Support

Wij zijn 101Media.

WordPress specialisten uit Milheeze met de ambitie om elke dag vette dingen te maken

Sinds 2008 ontwikkelen we websites, webshops en webapps. Ons 7-koppig team van gemiddeld 25 is opgegroeid mét internet en heeft passie vóór internet.

Ons team

We zijn een combinatie van vormgevers en techneuten.
We maken mooie dingen die gemakkelijk werken.

Ron van den Berkmortel
Development
ron@101media.nl
Luuk van Lijssel
Design & Development
luuk@101media.nl
Niels Jacobs
stagiair
niels@101media.nl
Rick Manders
Eigenaar
rick@101media.nl
Casper van Osch
Grafisch vormgever
casper@101media.nl
Stef Verstraten
Front-end developer
stef@101media.nl

Blog

101Media Got Talent

Sinds afgelopen week heeft het 101Media-team een nieuwe creatieveling aan de haak geslagen. Ik mag namelijk, als onderdeel van mijn stage, een half jaar mijn Photoshop-, Illustrator- en Sketch skills loslaten op echte projecten van 101Media. Mijn naam is Niels Jacobs, 18 jaa...

Ons
werk

Trots!

We maken van elk WordPress-project iets unieks. Passend bij het bedrijf en met de technieken van vandaag. De veelzijdigheid van branches en wensen van opdrachtgevers zorgt elke keer voor nieuwe energie en nieuwe creaties.

Onze
klanten

Working with