Support

Wij zijn 101Media.

Digital agency met focus op maatwerk in WordPress & Laravel

Sinds 2008 ontwikkelen we websites, webshops en webapps. Ons 8-koppig team van gemiddeld 25 is opgegroeid mét internet en heeft passie vóór internet.

Ons team

We zijn een combinatie van vormgevers en techneuten.
We maken mooie dingen die gemakkelijk werken.

Casper van Osch
Grafisch vormgever
casper@101media.nl
Luuk van Lijssel
WordPress developer
luuk@101media.nl
Linda van Dalen
marketing & communicatie
linda@101media.nl
Ron van den Berkmortel
Full-stack developer
ron@101media.nl
Rick Manders
Projectmanager
rick@101media.nl
Stef Verstraten
Front-end developer
stef@101media.nl

Blog

Terugblik! AVG-proof of kop in het zand?!

Vorig jaar stond de online wereld compleet op zijn kop! 25 mei 2018 was dé dag dat de nieuwe Europese privacy regels zijn ingegaan. De AVG, een wetgeving die ervoor zorgt dat persoonsgegevens van websitebezoekers beschermd worden. Voldoe je met je website of webshop niet de...

Ons
werk

Trots!

We maken van elk WordPress-project iets unieks. Passend bij het bedrijf en met de technieken van vandaag. De veelzijdigheid van branches en wensen van opdrachtgevers zorgt elke keer voor nieuwe energie en nieuwe creaties.

Onze
klanten

Working with