Support

Wij zijn 101Media.

Digital agency met focus op maatwerk in WordPress & Laravel

Sinds 2008 ontwikkelen we websites, webshops en webapps. Ons 8-koppig team van gemiddeld 25 is opgegroeid mét internet en heeft passie vóór internet.

Ons team

We zijn een combinatie van vormgevers en techneuten.
We maken mooie dingen die gemakkelijk werken.

Linda van Dalen
marketing & communicatie
linda@101media.nl
Stef Verstraten
Front-end developer
stef@101media.nl
Ron van den Berkmortel
Full-stack developer
ron@101media.nl
Luuk van Lijssel
WordPress developer
luuk@101media.nl
Rick Manders
Projectmanager
rick@101media.nl
Ties van den Berg
Design & Development
ties@101media.nl

Blog

Kickstart van mijn carrière

Om de laatste puntjes van mijn opleiding op de i te zetten zocht ik een eindstage. Hierbij kwam ik terecht bij de mannen van 101Media. Niet alleen voor de lekkere koffie en de sfeer, maar vooral om mijn front- en backend skills aan te scherpen zit ik op de juiste plaats. Daa...

Ons
werk

Trots!

We maken van elk WordPress-project iets unieks. Passend bij het bedrijf en met de technieken van vandaag. De veelzijdigheid van branches en wensen van opdrachtgevers zorgt elke keer voor nieuwe energie en nieuwe creaties.

Onze
klanten

Working with