Support

Wij zijn 101Media.

Digital agency met focus op maatwerk in WordPress & Laravel

Sinds 2008 ontwikkelen we websites, webshops en webapps. Ons 10-koppig team van gemiddeld 25 is opgegroeid mét internet en heeft passie vóór internet.

Ons team

We zijn een combinatie van vormgevers en techneuten.
We maken mooie dingen die gemakkelijk werken.

Rick Manders
Projectmanager
rick@101media.nl
Gijs Vermeulen
Full-stack developer
gijs@101media.nl
Dave Vlaar
Front-end developer
dave@101media.nl
Casper van Osch
Grafisch vormgever
casper@101media.nl
Ron van den Berkmortel
Full-stack developer
ron@101media.nl
Ties van den Berg
Design & Development
ties@101media.nl

Blog

Gonect als verlengstuk van 101Media

Onderwerpen om je hoofd over te breken! We hebben het over zoekmachine optimalisatie (SEO), Google Ads (voorheen Google Adwords) en social media. Vaak lastige onderwerpen voor bedrijven omdat zij hier geen kaas van hebben gegeten. Logisch ook als je bedenkt dat de meeste spe...

Ons
werk

Trots!

We maken van elk WordPress-project iets unieks. Passend bij het bedrijf en met de technieken van vandaag. De veelzijdigheid van branches en wensen van opdrachtgevers zorgt elke keer voor nieuwe energie en nieuwe creaties.

Onze
klanten

Working with