Support

Wij zijn 101Media.

Digital agency met focus op maatwerk in WordPress, Magento 2 & Laravel

Sinds 2008 ontwikkelen we websites, webshops en webapps. Ons 11-koppig team van gemiddeld 25 is opgegroeid mét internet en heeft passie vóór internet.

Ons team

We zijn een combinatie van vormgevers en techneuten.
We maken mooie dingen die gemakkelijk werken.

Luuk van Lijssel
WordPress developer
luuk@101media.nl
Bart van den Berkmortel
Front-end developer
bart@101media.nl
Stan Verberne
Front-end developer
stan@101media.nl
Rick Manders
Projectmanager
rick@101media.nl
Gijs Vermeulen
Back-end developer
gijs@101media.nl
Stef Verstraten
Front-end developer
stef@101media.nl

Blog

Wel of geen Gutenberg?!

Wanneer je een verse installatie doet van WordPress, heb je voor elk nieuwsbericht/pagina de mogelijkheid om een titel, afbeelding en tekst in te voeren. De tekst kun je opmaken met een rich-text editor, maar daar houdt het wel mee op. Flexibele content Om pagina’s cre...

Ons
werk

Trots!

We maken van elk WordPress-project iets unieks. Passend bij het bedrijf en met de technieken van vandaag. De veelzijdigheid van branches en wensen van opdrachtgevers zorgen elke keer voor nieuwe energie en nieuwe creaties.

Onze
klanten

Working with