Support

Wij zijn 101Media.

WordPress specialisten uit Milheeze met de ambitie om elke dag vette dingen te maken

Sinds 2008 ontwikkelen we websites, webshops en webapps. Ons 6-koppig team van gemiddeld 25 is opgegroeid mét internet en heeft passie vóór internet.

Ons team

We zijn een combinatie van vormgevers en techneuten.
We maken mooie dingen die gemakkelijk werken.

Casper van Osch
Grafisch vormgever
casper@101media.nl
Rick Manders
Eigenaar
rick@101media.nl
Stef Verstraten
Front-end developer
stef@101media.nl
Ron van den Berkmortel
Development
ron@101media.nl
Luuk van Lijssel
Design & Development
luuk@101media.nl
Ties van den Berg
Design & Development
ties@101media.nl

Blog

Ons 10-jarig jubileum!

Bij de loodgieter lekt de kraan zeggen ze wel eens spreekwoordelijk. Ook de website van onszelf was al lang niet meer up-to-date. Zowel qua portfolio-items, design als technische mogelijkheden lieten we niet meer zien wat we anno 2018 kunnen. Zoals overal gaat het werk van k...

Ons
werk

Trots!

We maken van elk WordPress-project iets unieks. Passend bij het bedrijf en met de technieken van vandaag. De veelzijdigheid van branches en wensen van opdrachtgevers zorgt elke keer voor nieuwe energie en nieuwe creaties.

Onze
klanten

Working with