Support

Wij zijn 101Media.

Digital agency met focus op maatwerk in WordPress & Laravel

Sinds 2008 ontwikkelen we websites, webshops en webapps. Ons 9-koppig team van gemiddeld 25 is opgegroeid mét internet en heeft passie vóór internet.

Ons team

We zijn een combinatie van vormgevers en techneuten.
We maken mooie dingen die gemakkelijk werken.

Ron van den Berkmortel
Full-stack developer
ron@101media.nl
Casper van Osch
Grafisch vormgever
casper@101media.nl
Luuk van Lijssel
WordPress developer
luuk@101media.nl
Stan Verberne
Front-end developer
stan@101media.nl
Ties van den Berg
Design & Development
ties@101media.nl
Wout Janssen
Back-end developer
wout@101media.nl

Blog

Ons
werk

Trots!

We maken van elk WordPress-project iets unieks. Passend bij het bedrijf en met de technieken van vandaag. De veelzijdigheid van branches en wensen van opdrachtgevers zorgt elke keer voor nieuwe energie en nieuwe creaties.

Onze
klanten

Working with